Cracovia Szary Equestrian Show już na półmetku. Zakończyliśmy pierwszy tydzień zmagań sportowych. Prezentujemy najlepsze wyniki pierwszego tygodnia. Oraz zapraszamy ponownie od piątku na drugi tydzień zawodów!

Najlepsze pary niedzielnych finałów:

Zwycięzcy Finału konkursu CSIYH1* koni 5-letnich - St. Hippolyt Cup:
I miejsce - Geerink Sander (NED) na H. Eldorado B.
II miejsce - Dąbkowska Aleksandra (POL) na Linda D'Amour Z
III miejsce - Bobik Jan (POL) na Queen Fly

Zwycięzcy Finału konkursu CSIYH1* koni 6/7 letnich - M&A Producent przeszkód Cup:
I miejsce - Geerink Sander (NED) na Feestje B.
II miejsce - Skrzyczyński Jarosław (POL) na La Scala
III miejsce - Pomiankowska Joanna (POL) na Girl RV

Zwycięzcy Finału konkursu CSI1* SMALL ROUND - NTB Tomasz Ochab Cup:
I miejsce - Mróz Kacper (POL) na Arie D D H
II miejsce - Olszewska Agnieszka (POL) na Celebrity
III miejsce - Hnat Julia (POL) na Ragazza

Zwycięzcy Finału konkursu CSI1* BROWN ROUND - Equishop Cup:
I miejsce - Bykov Vladimir (UKR) na Latifa Von Lancer III
II miejsce - Ewa Dyżewska (POL) na Eazy Boy
III miejsce - Najdzionek Szymon (POL) na Fadina PP 

Zwycięzcy Finału konkursu CSI1* SILVER ROUND - Szary Residence Cup:
I miejsce - Bado Gabriela (POL) na Elwica DN
II miejsce - Szary-Ziębicka Anna (POL) na Durano G
III miejsce - Geerink Sander (NED) na Amaretto

Zwycięzcy Finału konkursu CSI2* GOLD ROUND - Andrewex Cup:
I miejsce - Skrzyczyński Jarosław (POL) na Quintella
II miejsce - Mściwoj Kiecoń (POL) na Digisport Satisfaction 
III miejsce - Kolz Michael (GER) na Cosido

Zwycięzcy GRAND PRIX Finału konkursu CSI2* DIAMOND ROUND - KJK SZARY Cup:
I miejsce - Kamil Grzelczyk (POL) na Wibaro
II miejsce - Kolz Michael (GER) na Anpowikapi
III miejsce - Kiecoń Mściwoj (POL) na Aloubet KV

Najlepsze pary sobotnich konkursów:

Zwycięzcy sobotniego konkursu CSIYH1* koni 5-letnich - St. Hippolyt Cup:
I miejsce - Geerink Sander (NED) na Hillitaire
II miejsce - Dąbkowska Aleksandra (POL) na Linda D'Amour Z
III miejsce - Bobik Jan (POL) na Queen Fly

Zwycięzcy sobotniego konkursu CSIYH1* koni 6/7 letnich - M&A Producent przeszkód Cup:
I miejsce - Ludwiczak Krzysztof (NED) na Sandra Blue
II miejsce - Skrzyczyński Jarosław (POL) na La Scala
III miejsce - Uchwat Sławomir (POL) na Q7

Zwycięzcy sobotniego konkursu CSI1* SMALL ROUND - NTB Tomasz Ochab Cup:
I miejsce - Syniavska Nataliia (UKR) na Can Can
II miejsce - Mróz Kacper (POL) na Arie D D H
III miejsce - Bado Gabriela (POL) na Gucci 

Zwycięzcy sobotniego konkursu CSI1* BROWN ROUND - Equishop Cup:
I miejsce - Kozioł Klara (POL) na Rocky
II miejsce - Brattli Vivian (POL) na Elomah
III miejsce - Wechta Maksymilian (POL) na Quadriga 

Zwycięzcy sobotniego konkursu CSI1* SILVER ROUND - Szary Residence Cup:
I miejsce - Rynkiewicz Martyna (POL) na Nela
II miejsce - Geerink Sander (NED) na Amaretto
III miejsce - Dyżewska Ewa (POL) na Eazy Boy

Zwycięzcy sobotniego konkursu CSI2* GOLD ROUND - Andrewex Cup:
I miejsce - Skrzyczyński Jarosław (POL) na Quintella
II miejsce - Geerink Sander (NED) na Bentley N.
III miejsce - Kolz Michael (GER) na Cosido 

Zwycięzcy sobotniego konkursu CSI2* DIAMOND ROUND - KJK SZARY Cup:
I miejsce - Skrzyczyński Jarosław (POL) na Silver Shine
II miejsce - Kamil Grzelczyk (POL) na Wibaro
III miejsce - Maksymilian Wechta (POL) na Celtia II

Najlepsze pary piątkowych konkursów:

Zwycięzcy konkursu CSIYH1* koni 5-letnich - St. Hippolyt Cup:
I miejsce - Geerink Sander (NED) na H. Eldorado B.
II miejsce - Urbańska Malwina (POL) na Hamilton
III miejsce - Bobik Jan (POL) na Queen Fly

Zwycięzcy konkursu CSIYH1* koni 6/7 letnich - M&A Producent przeszkód Cup:
I miejsce - Geerink Sander (NED) na Feestje B.
II miejsce - Piotr Morsztyn (POL) na Stock
III miejsce - Bobik Jan (POL) na Catamara'N

Zwycięzcy konkursu CSI1* SMALL ROUND - NTB Tomasz Ochab Cup:
I miejsce - Syniavska Nataliia (UKR) na Can Can
II miejsce - Syniavska Nataliia (UKR) na Istana
III miejsce - Iakimov Albert (UKR) na Harley Van T Meyershof 

Zwycięzcy konkursu CSI1* BROWN ROUND - Equishop Cup:
I miejsce - Skrzypiec Agata (POL) na Landliebe Jo We
II miejsce - Lech Marcelina (POL) na Equandani
III miejsce - Piętka Dagmara (POL) na Cadeau du Destin 

Zwycięzcy piątkowego konkursu CSI1* SILVER ROUND - Szary Residence Cup:
I miejsce - Knutsen John Gunvar (NOR) na Darwin Van De Kapel
II miejsce - Dyżewska Ewa (POL) na Eazy Boy
III miejsce - Geerink Sander (NED) na Amaretto

Zwycięzcy konkursu CSI2* GOLD ROUND - Szary Sport Horses Cup:
I miejsce - Skrzyczyński Jarosław (POL) na Quintella
II miejsce - Bobik Jan (POL) na Chacco Amicor ZM
III miejsce - El Dahan Sameh (EGY) na WKD Hullabalou 

Zwycięzcy konkursu CSI2* DIAMOND ROUND - KJK SZARY Cup:
I miejsce - Skrzyczyński Jarosław (POL) na Calevo 2 
II miejsce - Wechta Maksymilian (POL) na La Calidad
III miejsce - Ziębicki Michał (POL) na Helios Van De Noordhevel 

komplet wyników