Kolejny dzień zawodów ogólnopolskich w Michałowicach dobiegł końca. 

Konkurs Rundy Brązowej wygrała Amelia Gramza na koniu Billy.

W konkursie Srebrnej Rundy najlepiej spisała się Anna Małkowska na Cassio, która pokonała parkur o wysokości przeszkód 120 cm najszybciej. Drugi był Dominik Słodczyk na Bornfee, a trzeci Andrzej Głoskowski na Calvin Klein.

Konkurs Rundy Złotej serię A wygrał Maciej Kostrzewski na koniu Chico Hippica. Druga była Agnieszka Nurkowska na Cornville, a trzeci Dominik Słodczyk na Nautillus. 

W serii B Rundy Złotej najlepszy okazał się Adam Grzegorzewski na Casablance, który pokonał swojego trenera, który startując na koniu Centropast-Dinar musiał zadowolić się drugą lokatą. Trzeci był Leszek Gramza na Badorette. 

W najważniejszym konkursie dnia - Rundzie Diamentowej triumfowała zawodniczka gospodarzy - Joanna Tłuszcz na koniu Figaro. Drugi był Krzysztof Wójcik na koniu Ardito W, a trzeci Stanisław Przedpełski na Chvenez.

Jako ostatni w dniu dzisiejszym rozegrano Konkurs Drużynowy. Konkurs przyspożył naprawdę dużo emocji. Najlepszy okazał się zespół ze Swoszowic - WLKS Krakus. Drugi był zespół z Olszy - Agro Handel Śrem, a trzeci zawodników reprezentujących barwy gospodarzy - KJK SZARY Michałowice.

Jutro Finały już od godziny 8:00. Czeka nas sporo emocji!

Przedstawiamy plan dnia na niedzielę:

8:00 konkurs klasy L

9:00 konkurs klasy P 

10:00 konkurs klasy N

10:20 Finał Rundy Brązowej

10:50 Finał Rundy Srebrnej

13:00 Finał Rundy Złotej

15:30 Finał Rundy Diamentowej - Grand Prix

wyniki-sobota

listy-niedziela