Blisko 190 par mogliśmy oglądać w dniach 3-5.03 w Michałowicach, kiedy to odbyły się zawody ogólnopolskie oraz regionalne w skokach przez przeszody.

Były to pierwsze zawody z cyklu ogólnopolskich zawodów dla dzieci i młodzieży, na których jeźdźcy zdobywali punkty do rankingu ogólnopolskiego w odpowiednich kategoriach wiekowych.

W niedzielnych finałach zawodnicy walczyli o ostateczne miejsca w swoich kategriach wiekowych.

W Finale Dzieci II najlepiej spisała się Maria Adamietz na koniu Figaro, natomiast drugie miejsce zajęła Olga Skrobacz na koniu Cordiana.

W Grand Prix D/E, w którym przeszkody osiągały wysokości 120 cm, pierwsze miejsce zdobył Mikołaj Barański na koniu Wagabunda Ponysport.

W Finale Dzieci I najlepszy był również Mikołaj Barański, tym razem startujący na koniu Chaccima, natomiast drugie miejsce zajęła Olga Skrobacz na koniu Grandeza.

W najtrudniejszym finale - Finale Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej jako jedyny bezbłędnie pokonał parkur tylko Kacper Niewiadomski na koniu Prezydent II W. Drugie i trzecie miejsce zajęła Agnieszka Kiewrel na koniach Trok K oraz Cento.