Dobiegły końca zmagania w ramach ogólnopolskich zawodów w skokach przez przeszkody dla dzieci i młodzieży. Prezentujemy wyniki zawodów oraz zapraszamy na ostatnie zawody w sezonie już za tydzień. 

Komplet wyników

Najlepsze pary niedzielnych konkursów:

ZO DiM Konkurs nr 03 - zabawowy        

1. miejsce ex aequo - 

Tomasz Gordzielik i ELIF

Olivia Dziemba i TOP MAN         

Liliana Voigt i WRÓŻKA PONYSPORT      

Antonina Benska i LUBASZKA 

ZO DiM Konkurs nr 25 - finał A-1 65cm

1. miejsce - Karolina Miś i ROCK       

2. miejsce - Aleksandra Pliem-Perka i JUNIOR            

3. miejsce - Matylda Szrajer i WOLLINGS LION KING

ZO DiM Konkurs nr 26 - finał B 85cm      

1. miejsce - Julia Kapel i CYKOR         

2. miejsce - Agata Derda i BE MY      

3. miejsce - Julia Smolich i WATERKANT'S ODIN 

ZO DiM Konkurs nr 27 - finał A-2 85cm 

1. miejsce - Aleksandra Pliem-Perka i TANGO            

2. miejsce - Roksana Naumiuk i P-DALILA

3. miejsce - Maria Padalak i TIGRA  

ZO DiM Konkurs nr 28 - finał C 95cm

1. miejsce - Zofia Banaszek i SOFIA

2. miejsce - Julia Bednarczyk i TAMIZA          

3. miejsce - Gabriela Grzymała i MAKS     

ZO DiM Konkurs nr 29 - finał Dbis 105cm

1. miejsce - Agata Derda i LOPIK'S APPIE      

2. miejsce - Laura Tralewicz Pielak i CONAN MC MURPHY    

3. miejsce - Iga Bors i SHADOW            

ZO DiM Konkurs nr 30 - finał Dzieci II 110cm

1. miejsce - Kaja Hipsz i DANZA II     

2. miejsce - Katarzyna Gola i CONIKA Z         

3. miejsce - Liwia Gawrońska i PABLO PRO

ZO DiM Konkurs nr 31 - Grand Prix D/E 120cm

1. miejsce - Oliwia Płatek i MAKUBA 21        

2. miejsce - Filip Pyrek i ANABELLA (ALPAGA)

ZO DiM Konkurs nr 32 - Grand Prix Dzieci I 125cm

1. miejsce - Maria Adamietz CHELSEA-BLUE                

2. miejsce - Oliwia Płatek i TIK TAK  

3. miejsce - Aleksandra Sobocka i VIVE LE ROI          

ZO DiM Konkurs nr 33 - Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej 130/135cm     

1. miejsce - Barbara Adamietz i FLY AWAY VAN HET HAVERHOF        

2. miejsce - Katharina Biber i BABILON D      

3. miejsce - Johanna Biber i LENNY KRAVITZ 16 

 

Najlepsze pary sobotnich konkursów:                     

ZO DiM Konkurs nr 13 - L DK   

1. miejsce - Katarzyna Gola i CONIKA Z         

2. miejsce - Natalia Dobosz i COSTA BRAVA

3. miejsce - Olga Roicka i DE MARCO                               

ZO DiM Konkurs nr 14 - P DK          

1.miejsce - Maria Adamietz i BAGIER III       

2. miejsce - Aleksandra Sobocka i VIVE LE ROI           

3. miejsce - Julia Michalska i ATLANTA I

ZO DiM Konkurs nr 15 - N DK             

1. miejsce - Maja Szewczyk i WERBEL 

2. miejsce - Nikola Nowicka i AMETYS            

3. miejsce -  Zuzanna Jarocka i CONNER 

ZO DiM Konkurs nr 16 - C DK                 

1.miejsce ex aequo –

Julia Gawałek i CONTINA ELIZAR              

Oliwia Płatek i TIK TAK  

3. miejsce ex aequo –

Maria Adamietz i CHELSEA-BLUE             

Karolina Łyś i MEGI    

ZO DiM Konkurs nr 02 - zabawowy      

1. miejsce ex aequo - 

Liliana Voigt i WRÓŻKA PONYSPORT

Antonina Benska i Martyna Pliem-Perka

JUNIOR i Olivia Dziemba i TOP MAN              

ZO DiM Konkurs nr 20 - 80 cm        

1. miejsce - Agata Derda i BE MY      

2. miejsce - Marta Wypiór i GLORY 

3. miejsce - Aleksandra Pliem-Perka i JUNIOR 

ZO DiM Konkurs nr 21 - 90 cm                   

1. miejsce - Zuzanna Prymek i MIDNIGHT MAGIC    

2. miejsce - Agata Derda i BE MY      

3. miejsce - Roksana Naumiuk i DOMINO 

ZO DiM Konkurs nr 22 - 100 cm                

1. miejsce - Gabriela Grzymała - MAKS

2.miejsce - Iga Bors - SHADOW        

3. miejsce - Nina Oleszkiewicz - CLYDAGH JUSTICE

ZO DiM Konkurs nr 23 - 110 cm    

1. miejsce - Oliwia Płatek i MAKUBA

2. miejsce - Franciszek Jurzak i CHARLIE'S

3. miejsce - Maria Badowska i LA CUMPARSITA  

ZO DiM Konkurs nr 24 -120 cm

1. miejsce - Oliwia Płatek i MAKUBA 21 

 

Najlepsze pary piątkowych konkursów:

Konkurs nr 01 - zabawowy

1. miejsce ex aequo:       

Liliana Voigt i WRÓŻKA PONYSPORT

Tomasz Gordzielik i ELIF

Olivia Dziemba i TOP MAN

Antonina Benska i LUBASZKA    

Martyna Pliem-Perka i JUNIOR

Olivia Dziemba i TOP MAN

Antonina Benska i Lubaszka           

Konkurs nr 1 - 50 cm na styl jeźdźca 

1. miejsce - Michalina Dańczak i HELGA        

2. miejsce - Maja Wodzicka i HARLEY 

Konkurs nr 2 - 60 cm na styl jeźdźca

1. miejsce - Wiktoria Von Mauberg i MANGO            

2. miejsce - Martyna Ufnal i RAMIRO             

3. miejsce - Maggie Misztal i POKER 

 Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca 

1. miejsce - Julia Małek i DENIS         

Martyna Ufnal i RAMIRO             

Maja Najdzionek i PIERWIOSNEK 

Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca

1. miejsce - Martyna Ufnal i MACBETH

2. miejsce - Julia Kapel i CYKOR

3. miejsce - Gabriela Grzymała i MAKS 

Konkurs nr 5 - 90 cm na styl jeźdźca 

1. miejsce - Julia Kapel i CYKOR         

2. miejsce - Eliza Zawadzka i EGZORCYSTA  

3. miejsce - Maria Padalak i TIGRA 

Konkurs nr 6 -100 cm na styl jeźdźca 

1. miejsce - Agata Derda i LOPIK'S APPIE

2. miejsce - Emilia Pękal i AMANDA

3. miejsce - Natalia Dobosz i COSTA BRAVA 

Konkurs nr 7 - 110 cm na styl jeźdźca                                                               

1. miejsce - Agata Derda i LOPIK'S APPIE

2. miejsce - Emilia Pękal i AMANDA

3. miejsce - Franciszek Jurzak i CHARLIE'S BOOMERANG 

Konkurs nr 8 - 120 cm na styl jeźdźca 

1. miejsce - Oliwia Płatek i MAKUBA 21  

Konkurs nr 10 - P DK dwufazowy       

1. miejsce - Olga Skrobacz i LILI MARLENE

2. miejsce - Katarzyna Gola  i CONIKA Z

3. miejsce - Filip Pyrek i OLA ROSA NEGRA 

Konkurs nr 11 - N DK dwufazowy       

1. miejsce - Kaja Hipsz i DANZA II     

2. miejsce - Maria Adamietz  i CHELSEA-BLUE

3. miejsce - Agnieszka Kiewrel i CENTOO 

Konkurs nr 12 - C DK dwufazowy       

1. miejsce - Maria Adamietz i CHELSEA-BLUE

2. miejsce - Zuzanna Jarocka i CONNER

3. miejsce - Karolina Łyś i MEGI 

lista zgłoszonych par

propozycje ZODiM

propozycje ZR