Dzisiaj w ramach zawodów ogólnopolskich rozegrano 5 finałów.

W finale rundy koni 5-letnich zwyciężył Ławnik pod Katarzyną Trojańczyk. Drugie miejsce zajęła Bloody Mary dosiadana przez Aleksandrę Szary, a trzecie Magdalena Ziajkowska i Lord of the ring KG.

Finał rundy koni 6-letnich wygrała Con Chira i Małgorzata Krzeczowska, pokonując parkur najszybciej i jako jedyna bezbłędnie. Drugi był Hollywood i Iwona Feliksiewicz-Gibała, a trzeci Dominik Słodczyk na Nautiliusie. 

W Finale Małej Rundy najszybciej i bezbłędnie pokonał parkur Krzysztof Leśniak na Dark Cherry, drugi był Grzegorz Andrzej Kubiak na Quick Sighted, a trzeci Andrzej Głoskowski na Colly.

Konkurs finałowy Rundy Średniej o wysokości przeszkód 135 cm został rozstrzygnięty w ryzgrywce, do której zakwalifikowała się aż 12 par. Najszybciej parkur pokonał Michał Kaźmierczak na koniu Apart. Drugi był Andrzej Głoskowski na koniu Centroplast Dinar, a trzeci Hubert Kostrzewski na Premier Choix.

W konkursie Grand Prix zobaczyliśmy tylko jeden bezbłędny przejazd, którego autorem był Andrzej Głoskowski na Romeo des Vaux. Drugie miejsce zajął Dominik Słodczyk na De Quidams,a trzecie Julia Doering na Cartograns Kiss - oboje pokonali parkur z jednym błędem.

wyniki końcowe