Od czwartku trwały cztery dni emocji związanych z VII etapem Halowego Pucharu Polski, rozgrywanego w ramach ogólnopolskich zawodów w skokach przez przeszkody oraz organizowanych dodatkowo zawodów regionalnych.

Zawodnicy rywalizowali w ramach 3 rund: małej, średniej i dużej, natomiast klasyfikacja pucharowa odbyła się w ramach 4 kategorii - Juniorów, Młodych Jeźdźców, Seniorów oraz Open.

W ramach zawodów regionalnych odbyły się dodatkowo konkursy klasy LL, L i P.

Łączna pula nagród, o jaką walczyli zawodnicy wynosiosła 51 350 zł.

My już dziś zapraszamy na kolejne zawody do Michałowic, które odbędą się już na początku marca!

Komplet wyników znajdziecie tutaj

CZWARTEK - wyniki

Najlepsze pary Konkursu Małej Rundy:

1. Miejsce - Martyna Rynkiewicz i Nela

2. Miejsce - Julia Gawałek i Contina Elizar

3. Miejsce - Barbara Połap i Olgin

Najlepsze pary Konkursu Dużej Rundy:

1. Miejsce - Michał Kaźmierczak i Helia van de Heihoek

2. Miejsce - Łukasz Koza i Chito Blue

3. Miejsce - Jarosław Skrzyczyński i Annchen 11

PIĄTEK - wyniki

Najlepsze pary Konkursu Małej Rundy:
1. Miejsce - Olga Skrobacz i Lili Marlene
2. Miejsce - Mateusz Tyszko i Alina
3. Miejsce - Julia Cieślar i Bingo 

Najlepsze pary Konkursu Średniej Rundy:
1. Miejsce - Nina Milczarek i Risotto
2. Miejsce - Magda Kamińska i Wodka-Polka
3. Miejsce - Andrzej Głoskowski i Ducati

Najlepsze pary Konkursu Dużej Rundy:
1. Miejsce - Jarosław Skrzyczyński i Annchen 11 
2. Miejsce - Damian Zmorek i Diego
3. Miejsce - Olaf Klein i First One

SOBOTA - wyniki

Najlepsze pary Konkursu Średniej Rundy:
1. Miejsce - Magda Kamińska i Wodka-Polka
2. Miejsce - Julia Jaglarz i Wunschtraum 88
3. Miejsce - Julia Cieślar i Bingo

Najlepsze pary Konkursu HPP Open:
1. Miejsce - Karolina Godoś i Cosa Che
2. Miejsce - Maria Adamietz i Chelsea Blue
3. Miejsce - Jakub Lis i Ice Ice Baby

Najlepsze pary Konkursu HPP Juniorzy:
1. Miejsce - Aleksandra Bolko i Fatima
2. Miejsce - Zuzanna Jarocka i Conner
3. Miejsce - Matylda Kasner i Perła R 

NIEDZIELA - wyniki

Najlepsze pary Finału Małej Rundy:
1. Miejsce - Andrzej Głoskowski i Ducati
2. Miejsce - Andrzej Głoskowski i Forest
3. Miejsce - Nikola Nowicka i Ametys

Najlepsze pary Finału Średniej Rundy:
1. Miejsce - Jarosław Skrzyczyński i Casquell
2. Miejsce - Julia Cieślar i Poetin
3. Miejsce - Michał Kaźmierczak i Wilander

Najlepsze pary Konkursu HPP Młodzi Jeźdźcy:
1. Miejsce - Nina Milczarek i Cyandra
2. Miejsce - Aleksandra Bolko i Fatima
3. Miejsce - Martyna Rymkiewicz i Nirmette

Najlepsze pary Konkursu Grand Prix HPP Seniorzy 
1. Miejsce - Michał Kaźmierczak i Helia van de Heihoek 
2. Miejsce - Damian Zmorek i Diego 
3. Miejsce - Andrzej Głoskowski i Bachelor Lad