Halowe zawody ogólnopolskie i regionalne dobiegły końca. Zobaczyliśmy ponad 1000 przejazdów przez 3 dni trwania zawodów w wykonaniu 141 zawodników na niespełna 246 koniach. Jednocześnie rozegrano 4 kwalifikację Halowego Pucharu Polski w 4 kategoriach.

W kategorii Open, w której zawodnicy pokonywali przeszkody o wysokości do 125 cm triumfowały same amazonki. Miejsce pierwsze zdobyła Marta Baczyńska-Nowak na koniu Dimple, drugie miejsce wywalczyła Aniela Szlufik na Quantico, natomiast 3 lokatę zajęła Malwina Urbańska na L'Colantos.

W finałowym konkursie dla Juniorów i Młodych Jeźdźców także najlepiej spisały się amazonki. Zwyciężyła juniorka - Martyna Rynkiewicz na Nirmette, drugie miejsce zajęła Michalina Szmytka na Comet 235, a trzecie miejsce Joanna Marciniak na Chelsea-Blue - obydwie z kategorii Młodych Jeźdźców.

W konkursie Grand Prix również miejsce pierwsze zdobył amazonka - Aleksandra Kozłowska na Suedwings Amanda, która na drugim swoim koniu zajęła również miejsce 5. Drugie i czwarte miejsce zajął Jarosław Skrzyczyński na Aresie i Silver Shine. Na miejscu trzecim uplasował sie Michał Lemański na Billy Boy W Z.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy oraz dziękujęmy za świetną atmosferę.

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiego podsumowania zawodów pod linkiem

A my zapraszamy na kolejne zawody w Michałowicach, które odbęda się w pierwszy weekend marca 3-5.03! więcej informacji tutaj