Zakończyliśmy niedzielne finały!

Finał Małej Rundy zakończył się zwycięstwem Natalii Koziarowskiej na klczy Laussanne 65. Drugie miejsce wywlaczyła Róża Dominik na koniu Daz, a trzecia była Natalia Kościelniak na Vivaldi.

O zwycięstwie w Finale Średniej Rundy zadecydowała czterokonna rozgrywka, którą bezbłędnie i najszybciej pokonał Krzysztof Leśniak na koniu Stakkatol 7, tuż przed Krzysztofem Złockim na Medalu i Natalią Koziarowską na Carlo 7.

W najtrudniejszym konkursie zawodów - Grand Prix Michałowic zobaczyliśmy tylko 2 czyste przejazdy w podstawowym przejeździe. Rozgrywkę najszybciej i również bezbłędnie pokonał John Gunvar Knutsen na koniu Be Quite. Drugą lokatą musiał zadowolić się Grzegorz Nowak na koniu Concretos, któremu w rozgrywce przytrafiła się zrzutka na ostatniej przeszkodzie. Trzecie miejsce zajął Radosław Zalewski na koniu Kontador VD Molendreef pokonując parkur z 4 punktami karnymi.

SOBOTA

W konkursie Małej Rundy (120cm) najlepsza okazała się Róża Dominik dosiadająca konia Daz, a tuż za nią z czasem gorszym o zaledwie pół sekundy zakończył swój przejazd zawodnik z Kirgistanu -Andrei Shalohin na koniu Choco Lady. Trzecią lokatę w tym konkursie zajęła Natalia Koziarowska i Laussanne 65.

Konkurs Średniej Rundy zakończył się zwycięstwem zawodnika z Czech - Zdenka Zili na koniu Limit. On pokonał obydwie fazy na 0 w nalepszym czasie. Drugie miejsce zajął Dominik Słodczyk na koni Vive Le Roi, natomiast na miejscu trzecim uplasował się Andrei Shalohin ponownie na Choco Lady.

Zwyciestwem zawodnika z Norwegii - Johna Gunvara Knutsena na koniu Be Quite  zakończył się konkurs Dużej Rundy. Drugie miejsce zajęła zawodniczka kadry Młodych Jeźdźców - Monika Grundkowska na Dhaha, a trzecie Mateusz Tyszko na Fidelio.

PIĄTEK

W konkursie Małej Rundy (120 cm) triumfował Grzegorz Nowak na klaczy Larina, drugi był Damian Zmorek i Diego, natomiast trzecią lokatę wywalczył Dominik Słodczyk na koniu Ambasador.

W konkursach Średniej i Dużej Rundy świetnie spisywał się Radosław Zalewski, który na koniu Goliath J&JZ wygrał konkurs 135 oraz zajął drugie miejsce w konkrsie 140, natomiast na Kontador VD Molendreef zajął 3 miesjce w konkursie Średniej Rundy.

Najtrudniejszy koonkurs dzisiejszego dnia wygrała Julia Cieślar na Poetin, a trzecie miejsce zajął Norweg - John Gunvar Knutsen i Be Quite