HZO-B** i HZR-B

Zakończyliśmy halowe ogólnopolskie i regionalne zawody w skokach przez przeszkody o randze dwóch gwiazdek. My już dziś zapraszamy na zawody w przyszłym roku - eliminacje Halowego Pucharu Polski podczas ogólnopolskich zawodów w dniach 8-11.02.2018.

komplet wyników

Najlepsze pary niedzielnych konkursów:

Konkurs klasy LL60:

1. miejsce - Beata Luczykova i Cataa-N
2. miejsce - Julia Superson i Jumbo
3. miejsce - Alicja Trojanowska i Finezja

Konkurs klasy LL80

1. miejsce - Julita Gąska i Bristo-de -Mur
2. miejsce - Agata Drewiczewska i Lucilla
3. miejsce - Zuzanna Kamińska i Hipis

Konkurs klasy L:

1. miejsce - Aniela Kilian i A'Contendra'Az
2. miejsce - Anna Krawczyk i Simi
3. miejsce - Aleksandra Śmietanka i Aqa Sherry KA

Konkurs klasy P:

1. miejsce - Aleksandra Pietryszyn i Amanita
2. miejsce - MAria Przepióra i Amarant
3. miejsce - Justyna Bielecka i Tamiza-K

Finał konkursu Małej Rundy:

1. miejsce - Olga Skrobacz i Lili Marlene
2. miejsce - Dominik Słodczyk i Ambasador
3. miejsce - Aleksandra Cebulak i Lulana Van Het Keizershof

Finał konkursu Średniej Rundy:

1. miejsce - Krzysztof Okła i Daina
2. miejsce - Gabriela Bado i Elwica DN
3. miejsce - Jarosław Koziarowski i Fred-Flinstone

Grand Prix:
1. miejsce - Andrei Shalohin i Corina
2. miejsce - Julia Cieślar i Poetin
3. miejsce - Michał Ziębicki i Heartbreaker V

Najlepsze pary sobotnich konkursów:

Konkurs klasy LL60

1. miejsce - Barbara Pieprz i Jagoda 

2. miejsce - Maja Najdzionek i Pierwiosnek

3. miejsce - Wiktoria Boduch i Pepol

Konkurs klasy LL80

1. miejsce - Barbara Pieprz i Jagoda 

2. miejsce - Julita Gąska i Bristo de Mur

3. miejsce - Michał Wróbel i Cowboy

Konkurs klasy L

1. miejsce - Maria Przepióra i Amarant

2. miejsce - Hanna Matusiak i La Costa

3. miejsce - Aleksandra Kułaga i Nirwana

Konkurs klasy P

1. miejsce - Karolina Kułaga i Soly Jeas

2. miejsce - Maria Przepióra i Amarant

3. miejsce - Aleksandra Pietryszyn i Amanita

Konkurs Małej Rundy:

1. miejsce - Natalia Kościelniak i Vivialdi
2. miejsce - Gabriela Bado i Gucci
3. miejsce - Julia Hnat i Zeno S

Konkurs Średniej Rundy:

1. miejsce - Andrei Shalohin i Choco Lady
2. miejsce - Katarzyna Kawa i KEC Klaudia Jean
3. miejsce - Julia Cieślar i Poetin

Konkurs Dużej Rundy:
1. miejsce - John Gunvar Knutsen i Be Quite
2. miejsce - Sławomir Uchwat i Q7
3. miejsce - Gabriela Bado i Elwica DN 

Najlepsze pary piątkowych konkursów:

Konkurs klasy LL60:

1. miejsce - Maja Najdzionek i Pierwiosnek

2. miejsce - Anna Kustosz i Karamis

3. miejsce - Zuzanna Iwulska i Pepol

Konkurs klasy LL80:

1. miejsce - Hanna Matusiak i La Costa

2. miejsce - Julita Gąska i Bristo de Mur

3. miejsce - Nashville

Konkurs klasy L:

1. miejsce - Julia Fejdych i Seul M

2. miejsce - Anna Krawczyk i Simi

3. miejsce - Hanna Matusiak i La Costa

Konkurs klasy P:

1. miejsce - Aleksandra Kułaga i Nirwana

2. miejsce - Julia Wieczorek i Lady-S

3. miejsce - Magdalena Pinocy i Lord II W

Konkurs Małej Rundy:

1. miejsce - Julia Cieślar i Bingo
2. miejsce - Olga Skrobacz i Lili Marlene
3. miejsce - Dominik Słodczyk i Ambasador

Konkurs Średniej Rundy:

1. miejsce - Krzysztof Okła i Daina
2. miejsce - Jarosław Koziarowski i Fred Flinstone
3. miejsce - Michał Ziębicki i First Lady

Konkurs Dużej Rundy:

1. miejsce - Małgorzata Krzeczowska i Wontendra
2. miejsce - Michał Ziębicki i Helios van de Noordhevel
3. miejsce - Sławomir Szlachta i Connery

lista zgłoszeń

Zakwaterowanie na miejscu: Szary Residence - tel. 12 306 51 00

propozycje HZR

propozycje HZO