Pierwszy dzień zawodów ZO-B*** w Michałowicach dobiegł końca. 

Zobaczyliśmy dzisiaj 5 konkursów rangi ogólnopolskiej.

Konkurs brązowej rundy wygrała Olga Skrobacz na Nutka Ponysport. 

Najlepszy w rundzie srebrnej o wyskości przeszkód 120 cm okazał się Stanisław Przedpełski na Copiene Z, przed Marcinem Będkowskim na Versace L i Krzysztofem Leśniakiem na Farouge. 

Konkurs Rundy Złotej rozegrany był w dwóch seriach. Serię A o wysokości przeszkód 130 cm wygrał Andrzej Głoskowski na 7-letnim wałachu Centroplast-Dinar. Drugą lokatę ponownie wywalczył Marcin Będkowski na Versace L, a trzecią Stanisław Przedpełski na Converse 3. 

Serię B konkursu Złotej Rundy o wysokości przeszkód 135 cm wygrał reprezentant gospodarzy Albert Ornat na wałachu Camillo Son. Drugi był Łukasz Krajewski na Chuck-Chin L.E, a trzecia Agnieszka Olszewska na Skarbcu. 

W najważniejszym konkursie dnia dzisiejszego - Diamentowej Rundzie triumfował gość z Belgii na koniu Coriano's Ass, który pokonał parkur bezbłędnie i w najkrótszym czasie. Drugą lokatą musiał zadowolić się Leszek Gramza na Badorette, a trzecią reprezentant gospodarzy - Michał Ziębicki na koniu Heartbreaker V.

Jutro czeka nas dużo emocji związanych z Konkursem Drużynowym, którego drugi nawrót odbędzie się po Rundzie Diamentowej. 

Tych, którzy nie będą mogli być w Michałowicach w dniu jutrzejszym, zapraszamy do oglądania transmisji na żywo na portalu jeździeckim Świat Koni.

Przedstawiamy program na sobotę:

8:00 konkurs klasy L

9:35 konkurs klasy P

11:00 konkurs Rundy Brązowej dla kucy

11:30 konkurs Rundy Srebrnej

13:30 konkurs Rundy Złotej A

15:20 konkurs Rundy Złotej B

16:30 konkurs Rundy Diamentowej

17:35 konkurs Drużynowy

wyniki-piątek

listy-sobota