Zakończyliśmy II etap Polskiej Ligi Jeździeckiej w sezonie 2018. Była to już czwarta edycja tego cyklu, który swoją premierę miał w 2015 roku i od razu cieszył się ogromną popularnością.

     Przez 3 dni na terenie KJK Szary trwały ogólnopolskie i regionalne zawody w skokach przez przeszkody. Zawodnicy rywalizowali w ramach 4 rund: Rundy Brązowej (120cm), Rundy Srebrnej (130cm), Rundy Złotej (140cm) oraz Drużynowego Pucharu Polski (120/130cm).

     W ramach zawodów regionalnych odbyły sie dodatkowo konkursy klasy L i P. Łączna pula nagród, o jaką walczyli zawodnicy, wyniosła 45 000 zł

Do Michałowic przyjechało ponad 240 par (listy złoszeń)

Komplet wyników znajdziecie tutaj.

NIEDZIELA - WYNIKI

Najlepsze pary Finału Małej Rundy:
1 miejsce - Maria Adamietz i Chealsea Blue
2 miejsce - Olga Skrobacz i Lili Marlene
3 miejsce - Jakub Kubiak i El Dżamara

Najlepsze pary Finału Średniej Rundy:
1 miejsce - Łukasz Krajewski i Henya de l'espoire
2 miejsce - Antoni Strzałkowski i Blant 
3 miejsce - Aleksandra Kozanecka i Suedwings Amanda 

Najlepsze pary konkursu Grand Prix:
1 miejsce - Jakub Krzyżosiak i Z-Pilot
2 miejsce - Łukasz Koza i Chito Blue
3 miejsce - Monika Grundkowska i Dhaha

SOBOTA - WYNIKI

Najlepsze pary sobotniego Konkursu Małej Rundy/N 120 cm :

1. Miejsce - Julia Cieślar i Bingo
2. Miejsce - Jakub Krzyżosiak i El Dżamara
3. Miejsce - Dominik Słodczyk i Aperitif

Najlepsze pary sobotniego Konkursu Średniej Rundy/C 130 cm

1. Miejsce - Krzysztof Mazur i Allilah
2. Miejsce - Łukasz Koza i Cabaltica
3. Miejsce - Aleksandra Kozanecka i Suedwings Amanda

Najlepsze pary sobotniego Konkursu Dużej Rundy/CC 140 cm

1. Miejsce - Grzegorz Kubiak i Szuler
2. Miejsce - Monika Grundkowska i Dhaha
3. Miejsce - Małgorzata Koszucka i Charlene

Zwycięzcy Drużynowego Pucharu Polski:
KJ Trachy Gliwice w składzie:

Sonia Janus i SCIARA HS 
Paulina Koza i STIGMATICA 
Łukasz Koza i CHITO BLUE
Martyna Kałdonek i COCORRADO


PIĄTEK - WYNIKI

Najlepsze pary Konkursu Małej Rundy/N 120 cm 

1. Miejsce - Julia Gawałek i Contina Elizar

2. Miejsce - Łukasz Kut i Chacco Two

3. Miejsce - Aleksandra Pietryszyn i Amanita

Najlepsze pary Konkursu Średniej Rundy/C 130 cm 

1. Miejsce - Emilia Chmielowska i Coriway

2. Miejsce - Roża Dominik i Daz

3. Miejsce - Jan Zwinger i Corbin

Najlepsze pary Konkursu Dużej Rundy/CC 140 cm

1. Miejsce - Michał Kaźmierczak i Wilander

2. Miejsce - Małgorzata Koszucka i Charlene

3. Miejsce - Monika Grundkowska i Dhaha

 

Więcej na temat PLJ  możecie znaleźć tutaj

propozycje ZR

propozycje ZO