W dniach 8-10.06 na terenie KJK Szary Michałowice odbyły się ogólnopolskie i regionalne zawody w skokach przez przeszkody. W ramach zawodów rozgrywane były także konkursy dla młodych koni (4, 5 i 6-letnich), które były kwalifikacjami do Mistrzostw Polski Młodych Koni, które zaplanowano w dniach 20-23.09 w Strzegomiu.

Na listach startowych zobaczyliśmy ponad 200 par, w tym liczne grono zawodników z Czech.

Komplet wyników

WYNIKI ZAWODÓW

PIĄTEK 

Najlepsze pary piątkowego Konkursu dla koni 5-letnich:
1.miejsce- Jiri Hruska i Reiky
2. Miejsce - Adam Kaźmierczak i Don Bijjou ZW

Najlepsze pary piątkowego konkursu dla koni 6-letnich:
1. Miejsce - Krzysztof Okła i Latifa
2. Miejsce - Adrianna Krzanowska i Replay R

Najlepsze pary piątkowego Konkursu Małej Rundy:
1. Miejsce - Leszek Nieużyła i Fredora
2. Miejsce - Julia Cieślar i Poetin
3. Miejsce - Maja Szewczyk i Werbel

Najlepsze pary piątkowego konkursu Średniej Rundy:
1. Miejsce - Vladislava Humplíková i Buena Utopia
2. Miejsce - Anna Szary-Ziębicka i Luciano
3. Miejsce Jan Zwinger i Corbin

Najlepsze pary piątkowego konkursu Dużej Rundy:
1. Miejsce - Jiri Hruska i Acoradia MX 12M
2. Miejsce - Jiri Hruska i Orida-M
3. Miejsce - Michał Ziębicki i First Lady

SOBOTA

Najlepsze pary konkursu dla koni 5-letnich:
1. Miejsce - Jiri Hruska i Reiky
2. Miejsce - Mateusz Tyszko i Lyjaneiro Z 

Najlepsza para sobotniego konkursu dla koni 6-letnich:
1. Miejsce - Krzysztof Okła i Latifa

Najlepsze pary sobotniego konkursu Małej Rundy:
1. Miejsce - Aleksandra Kośnik i Leszczyk
2. Miejsce - Agnieszka Nurkowska i Cornville 
3. Miejsce - Julia Dąbrowska i Desand

Najlepsze pary sobotniego konkursu Średniej Rundy:
1. Miejsce - Natalia Koziarowska i Laussanne 65
2. Miejsce - Martina Lancova i Mariachi
3. Miejsce - Joanna Pomiankowska i Girl RV

Najlepsze pary sobotniego konkursu Dużej Rundy:
1. Miejsce - Michał Ziębicki i First Lady
2. Miejsce - Jan Zwinger i Corbin
3. Miejsce - Aleksandra Cebulak i Feline

NIEDZIELA

Najlepsze pary Finału Rundy dla koni 5-letnich:
1. Miejsce - Jiri Hruska i Reiky
2. Miejsce - Mateusz Tyszko i Lyjaneiro Z 
3. Miejsce - Aleksandra Kośnik i Powiew

Najlepsze pary Finału dla koni 6-letnich:
1. miejsce - Adrianna Krzanowska i Replay R
2. miejsce - Krzysztof Okła i Latifa

Najlepsze pary Finału Małej Rundy:
1.Miejsce - Magdalena Krasnowska i Nemiroff
2. Miejsce - Michał Ziębicki I Shutter's Diamond
3. Miejsce - Adam Kaźmierczak i Bumble Bee

Najlepsze pary Finału Średniej Rundy:
1. Miejsce- Natalia Koziarowska i Antina
2. Miejsce- Natalia Koziarowska i Lausanne 65
3. Miejsce- Jan Zwinger i Corbin

Najlepsze pary Grand Prix:
1. Miejsce - Anna Szary-Ziębicka i Helios van de Noordhoevel
2. Miejsce - Jiri Hruska i Orida M
3. Miejsce - Jiri Hruska i Acoradia MX 12

listy zgłoszeń