W dniach 22-24.06 odbyły się otwarte zawody ujeżdżeniowe w KJK SZARY.

W ramach zawodów ogólnopolskich rozegrane zostały konkursy: D, N, C, CC Świętego Jerzego, CC YR oraz CS.

Ponadto odbyły się również konkursy kwalifikacyjne do Mistrzostw Polski Młodych Koni w kategorii koni 4, 5 i 6-letnich oraz konkursy kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata Młodych Koni.

W ramach zawodów regionalnych rozegrane zostały dodatkowo konkursy L i P.

Do wygrania zawodnicy mieli pulę nagród o łącznej wartości 11 100 zł.

Na listach startowych zobaczyliśmy ponad 70 koni.

Komplet wyników

PIĄTEK - WYNIKI

Najlepsze pary piątkowego konkursu dla koni 5-letnich:
1. miejsce - Jan Gawecki i Fuerst Sav - 8,84
2. miejsce - Mateusz Cichoń i Sir Europe 8,24
3. miejsce - Jan Gawecki i Heiline's Zanzier 8,22
 
Najlepsza para piątkowego konkursu dla koni 4-letnich:
1. miejsce - Anna-Maria Gawłowska i Las Vegas 7,12

Najlepsze pary piątkowego konkursu klasy L1:
1. miejsce - Agnieszka Zdunek i Figo G 62, 895
2. miejsce - Katarzyna Legierskai Goffe Oan de Alde Tramdyk 62,368
3. miejsce - Wiktor Wojtarowicz i Abandonado Cca 61,579
 
Najlepsze pary piątkowego konkursu dla koni 6-letnich:
1. miejsce - Mateusz Cichoń i Casablanca 8,84
2. miejsce - Żaneta Skowrońska-Kozubik i Victory 8,5
 
Najlepsze pary piątkowego konkursu klasy P1:
1. miejsce - Katarzyna Klein-Fryc i Bertolli Gold 67,7
2. miejsce - Elżbieta Liberda i Faruk 64,7
3. miejsce - Małgorzata Bryła i Sailor Moon 64,2

Najlepsze pary piątkowego konkursu klasy D1:
1. miejsce Małgorzata Malkusch i Keiser Rubin 66,474
2. miejsce - Małgorzata-Kinga Wandzel - Mefisto 63,974
3. miejsce - Agnieszka Żokowska i Molia L - 63,333
 
Najlepsze pary konkursu CC3:
1. miejsce - Jagoda Dąbrowska i Attack with Me 64,167
2. miejsce - Anna Dobrowolsa i Camaro 61,754
3. miejsce - Roxana Słomiany i Masumi 61,447
 
Najlepsze pary piątkowego konkursu klasy CC4:
1. Miejsce - Agnieszka Wiśniewska i TARA
2. Miejsce - Anna-Maria Gawłowska i CARDAMON
3. Miejsce - Katarzyna Popiołek i GALAPAGOS
 
Najlepsze pary piątkowego konkursu klasy C2:
1 miejsce - Marek Szczur i FURST AVALON
2. miejsce - Ewelina Gos i GOLD QUATERBACK
3. miejsce - Natalia Kozaczka i ARANYKE
 
Najlepsze pary piątkowego konkursu klasy CS1:
1. Miejsce - Mateusz Cichoń i HERTZREGENT
2. Miejsce - Michał Cichoń i DARLING'S DREAM
3. Miejsce - Marta Ginda i FINEST 0003
 
Najlepsze pary piątkowego konkursu klasy N4:
1. Miejsce - Anna-Maria Gawłowska i SHY BOY
2. Miejsce - Natalia Kozaczka i MY FUNNY VALENTINE

Najlepsza para piętkowego konkursu klasy N2:
1. Miejsce - Kaja Koszowska i HORMON PONYSPORT

Najlepsze pary piątkowego konkursu klasy P3:
1. Miejsce - Marta Gąsinica Roj i DENARO PP
2. Miejsce - Dominika Klimek i BAST
3. Miejsce - Maria Kulawiak i BUTTINI

lista zgłoszeń