Klub Jazdy Konnej Szary zaprasza na II etap Polskiej Ligi Jeździeckiej w sezonie 2017. Będzie to już trzecia edycja tego cyklu, który swoją premierę miał w 2015 roku i od razu cieszył się ogromną popularnością.

     W dniach 12-14.05 na terenie KJK Szary odbędą się ogólnopolskie i regionalne zawody w skokach przez przeszkody. Zawodnicy będą rywalizować w ramach 4 rund: Rundy Brązowej (120cm), Rundy Srebrnej (130cm), Rundy Złotej (140cm) oraz Drużynowego Pucharu Polski (120/130cm).

     W ramach zawodów regionalnych odbędą sie dodatkowo konkursy klasy LL, L i P. Łączna pula nagród, o jaką będą walczyć zawodnicy, wyniesie 49 300 zł. W piątek, po zakończeniu konkursów, organizatorzy zapraszają na imprezę taneczną z DJem.

propozycje ZO

propozycje ZR

panel zgłoszeniowy

     Dwa tygodnie później, w dniach 26-28.05, w Michałowicach odbędą się ogólnopolskie i regionalne zawody w dyscyplinie ujeżdżenia.

     W ramach zawodów ogólnopolskich rozegrane zostaną konkursy: D, N, C, CC Świętego Jerzego, CC YR oraz CS. W ramach zawodów regionalnych rozegrane zostaną dodatkowo konkursy L i P.

     Do wygrania zawodnicy będą mieli pulę nagród o łącznej wartości 11 100 zł.

propozycje 


Kolejna okazja do wizyty w Michałowicach nadarzy się w pierwszy weekend czerwca w dniach 2-4.06 podczas ogólnopolskich i regionalnych zawodów w skokach przez przeszkody.


propozycje ZR

propozycje ZO


Zapraszamy!