Ostatnie w tym roku otwarte zawody ogólnopolskie i regionalne w KJK SZARY dobiegły końca. Dziękujemy za sprawny przebieg wszystkich konkursów przez wszystkie 3 dni trwania zawodów. W szczególności podziękowania należą się za sprawne przeniesienie zawodów do hali w niedzielę z powodu złych warunków atmosferycznych.

My już dzisiaj zapraszamy na sezon halowy 2017, który rozpocznie się dwutygodniowym międzynarodowym tourem CRACOVIA SZARY EQUESTRIAN SHOW już w drugim tygodniu października.

Zapraszamy na krótkie podsumowanie zawodów sierpniowych:

komplet wyników

NIEDZIELA

W Finale Małej Rundy zwyciężył Zbigniew Kostrzewski na California Hippica. Drugie miejsce wywalczył Grzegorz Nowak i Valentine. Na trzecim miejscu uplasowała się zwyciężczyni sobotniego konkursu Małej Rundy - Magdalena Krasnowska i Nemiroff.

O zwycięstwie w Finale Średniej Rundy zadecydowała czterokonna rozgrywka, w której najszybciej pojechał Hubert Kostrzewski na Premier Choix. Drugi czas konkursy zaliczył zwycięzca piątkowego konkursu Średniej Rundy - John Gunvar Knutsen na koniu Darwin Van de Kapel. Trzecie miejsce zajął Zbigniew Kostrzewski na koniu Hippica Koh i Noor. 

Najważniejszy i najtrudniejszy konkurs zawodów - Grand Prix Michałowic wygrała Aleksandra Kozanecka na Suedwings Amanda. O zwycięstwie w dwukonnej rozgrywce zadecydowała jedna zrzutka. Martyna Rynkiewicz na koniu Nirmette, która mimo lepszego czasu popełniła 2 błędy, musiała zadowolić się drugą lokatą. Trzecie miejsce zajął Krzysztof Gozdek na koniu Just an Hero, który pokonał podstawowy parkur bez błędów na przeszkodach, jednak z lekkim przekroczeniem normy czasu.

SOBOTA

W konkursie Małej Rundy triumfowała Magdalena Krasnowska na koniu Nemiroff. Drugie miejsce zajął Zbigniew Kostrzewski na Capuccino Hippica, a trzecie miejsce wywalczył Bernard Grzywna na Mefisto!

W konkursie Średniej Rundy najlepiej spisała się Martyna Rynkiewicz na klaczy Nela, drugą lokatę zajęła Julia Cieślar na Poetin, a trzecią Hubert Kostrzewski na koniu Premier Choix.

W konkursie Dużej Rundy najlepszy okazał sie Jiri Hruska na koniu Orida M. Na miejscu drugim uplasował się Grzegorz Nowak i Always Forever, a na miejscu trzecim - Aleksandra Cebulak i Eleonalda G.

PIĄTEK

W konkursie Małej Rundy o wysokości przeszkód 120 cm zwyciężył Hubert Kostrzewski na koniu Premier Choix. Drugie miejsce zajęła Julia Cieślar na koniu Poetin, a trzecie miejsce ta same zawodniczka wywalczyła na koniu Bingo.  

W konkursie Średniej Rundy o wysokości przeszkód 130 cm najlepszy okazał się zawodnik z Norwegii - John Gunvar Knutsen na koniu Darwin Van de Kapel, który drugą fazę konkursu pokonał nie tylko na czysto, ale także naszybciej. Drugie miejsce zajęła zawodniczka gospodarzy - Anna Szary-Ziębicka na koniu Luissome Despoire, a trzecie Małgorzata Krzeczowska na Con Chira, która również reprezentuje barwy klubu KJK SZARY.

W najtrudniejszym konkursie pierwszego dnia zawodów - konkursie Dużej Rundy triumfował Krzysztof Gozdek na koniu Just an Hero. Drugą lokatę wywalczył zawodnik z Czech - Jiri Hruskana na koniu Acoradia MX 120M, a trzecie miejsce Aleksandra Kozanecka na koniu Calingka.