Ośrodek znajduje się w samym sercu Małopolski, w gminie Michałowice, 5 kilometrów na północ od Krakowa. Sąsiedztwo drogi krajowej E7 zapewnia dogodny dojazd ze wszystkich kierunków. Wspaniałe tereny do jazdy zawdzięczamy położeniu na terenie Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego. 11 hektarów ziemi umożliwiło stworzenie stajni na najwyższym poziomie. 

Nasza stajnia to wspaniałe miejsce aby rozpocząć jeździecką przygodę, jak również rozwijać swoją pasję. 

Specjalizujemy się w skokach przez przeszkody i ujeżdżeniu, ale pozostajemy otwarci na inne dyscypliny jeździeckie. Propagujemy jazdę konną jako aktywną formę spędzania wolnego czasu. Baza sportowa jaką tworzymy jest miejscem treningów amatorów, młodych adeptów jeździectwa jak i jednych z najlepszych zawodników Polski.

 Jesteśmy największym i najnowocześniejszym ośrodkiem jeździeckim nie tylko w Małopolsce, ale w całej południowowschodniej Polsce. Budowę rozpoczęliśmy w 2006 roku i ciągle poszerzamy swoją ofertę, rozbudowując infrastrukturę o kolejne udogodnienia dla naszych klientów. Dotychczas do użytku oddaliśmy 2 obszerne hale i 2 parkury zewnętrzne z profesjonalnym podłożem o międzynarodowych standardach, zadaszoną karuzelę boksową z wewnętrznym lonżownikiem, dodatkowy obszerny lonżownik oraz 35 trawiastych padoków. Znakomicie wyposażone stajnie (między innymi w 4 wewnętrzne myjki z ciepłą wodą, solarium, 11 siodlarni) mogą pomieścić 108 koni. Każdy boks ma duże, uchylne okno, a 16 z nich posiada indywidualne wybiegi. Przestronna kawiarnia z widokiem na obydwie hale jest miejscem spotkań jeźdźców i ich przyjaciół. To wszystko sprawia, że komfort i wygodę jakie oferujemy, doceniają nasi klienci. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających amatorów jeździectwa jak i profesjonalnych zawodników. 

W przyszłości planujemy budowę kliniki dla koni, organizację zawodów jeździeckich oraz różnego rodzaju szkoleń i konsultacji. Pragniemy gościć elitę światowego jeździectwa.